VÍCE O NAŠICH SLUŽBÁCH


Správa nemovitostí

Můžete na nás nechat vše, co souvisí se správou domu, záleží jen na Vás. Naše služby nastavíme flexibilně tak, jak potřebujete. Jsme tu, abychom Vám co nejvíce usnadnili život.

mám zájem >

Pro vlastníky činžovních domů

Jsme Vašimi partnery anebo Vás přímo zastupujeme při jednání s nájemci, dodavateli a úřady. Společně vytváříme strategii pro rozvoj Vaší nemovitosti a zvýšení výnosů. Staráme se, že je v domě vše v pořádku po právní, ekonomické i technické stránce. Díky nám se můžete v klidu věnovat, čemu opravdu chcete.

Pro společenství vlastníků jednotek

Staráme se o veškerou potřebnou administrativu, od účetnictví a úhrady, předpisy záloh, vyúčtování služeb až po domovní řád nebo stanovy svj. Zajišťujeme údržbu domu, pravidelné servisní prohlídky a revize. Veškeré dokumenty jsou přístupné přes online aplikaci v digitálním archivu. S námi máte správu domu pod kontrolou.

# pravidelná kontrola objektu # údržba objektu # zajištění drobných oprav # pravidelný reporting # online aplikace # digitální archiv # evidence plateb # vyúčtování služeb # vedení účetnictví # rozúčtování topných nákladů # pojištění domu # daň z nemovitosti # fond oprav # stanovy svj

Úklidové služby

Naše komplexní úklidové služby jsou určeny pro všechny typy obytných a kancelářských objektů. Starosti nechte na nás. Zajistíme čistotu a hygienu, kdekoliv je potřeba.

mám zájem >

Pravidelný úklid společných prostor

Plán úklidových prací je nastavený individuálně podle Vašich představ a my se staráme o vše, co je pro jeho plnění potřeba: proškolený personál, profesionální úklidové prostředky i náčiní. Máme vychytaný kontrolní systém, aby byl úklid vždy perfektní. Kdyby přeci jen něco nehrálo, ihned zakročíme. Můžete se spolehnout.

Jednorázové úklidy

Zajišťujeme také generální úklidy po rekonstrukci, vymalování anebo před předáním bytu při pronájmu. Vy se nemusíte o nic starat. Služba začíná i končí předáním klíčů, vše ostatní řešíme my.

Speciální čištění, deratizace a hubení škůdců

Nezaskočí nás ani specializované požadavky jako například mytí oken včetně všech typů žaluzií, čištění fasád, úklid garážových hal, extraktní čištění velkoplošných koberců nebo renovace kamenných podlah. Provádíme deratizaci včetně pravidelné výměny nástrah, a také hubení obtížného a nebezpečného hmyzu.

# úklid společných prostor # úklid domu # mytí oken # úklid při pronájmu # úklid po malování # úklid po rekonstrukci # úklid bytu # vyklizení bytu # paní na úklid # čištění koberců # úklid kanceláří # čištění garáží # deratizace sklepů # dezinsekce # ochrana proti holubům # generální úklid

Provozní služby

Ať už řešíte cokoliv, náš systém integrovaných služeb Vám zajistí bezstarostný provoz objektu.

mám zájem >

Revize a kontroly technických zařízení budov

Hlídáme za Vás termíny a staráme se, abyste měli v pořádku zákonné revize plynových zařízení, spalinových cest, elektroinstalace nebo hromosvodu a splněné požadavky na požární ochranu. Podle potřeb zajistíme splnění dalších zákonných povinností. Provádíme také odečty podružných vodoměrů a měřidel spotřeby tepla.

Servis provozních technologií

Zajišťujeme servis a čištění plynových kotlů, údržbu centrálních topných systémů a kotelen, klimatizací, technologií garážových hal nebo centrálních přístupových systémů. Jednoduše se postaráme o veškeré technologie, které v domě využíváte.

Nonstop havarijní služba

Naše technická pohotovostní služba je pro Vás dostupná dvacet čtyři hodin denně, sedm dní v týdnu. Je připravena řešit havárie vody a čištění odpadů, ale i záležitosti týkající se topení, plynu a elektřiny. Můžete bez obav zavolat i pokud si jen zabouchnete dveře. Nenecháme Vás v úzkých.

Venkovní údržba a péče o zeleň

Postaráme se o venkovní plochy u Vašeho domu, zimní údržbu komunikací, parkovacích ploch a chodníků. Zajistíme pravidelné sekání travnatých porostů a další zahradnické služby.

# zákonné revize # revize plynu # revize plynových zařízení # revize komínů # revize spalinových cest # revize hromosvodu # revize elektroinstalace # preventivní požární prohlídka # kontrola hasicích přístrojů # požární ochrana # odečty měřidel # servis plynových kotlů # ostraha objektu # recepce # zahradnické služby # havárie vody # čištění odpadů # čištění kanalizace

Nájemní byty

Naše služby jsou připraveny i pro majitele jednotlivých bytů k pronájmu. Najdeme Vám vhodného nájemce a postaráme se o klidný průběh nájmu a vše, co s tím souvisí.

mám zájem >

Správa nájemních bytů

Zastupujeme Vás při veškerých jednáních s nájemcem jako je předání a kontrola bytu, prodloužení smlouvy a při řešení jakýchkoliv oprav. Hlídáme platby nájemného a připravíme nájemci vyúčtování služeb. Převedeme odběr elektřiny a plynu. Můžete u nás i v bezpečí uložit klíče. Starost o pronajatý byt můžete zkrátka nechat na nás.

Pronájem bytů

Pomůžeme Vám s přípravou bytu k pronájmu, provedeme potřebné opravy, malování a úklid. Poradíme Vám, co v bytě nechat nebo odstěhovat, jak vysoké může být nájemné, jak účtovat služby nebo s čímkoliv dalším, co Vás zajímá. Profesionálně byt nafotíme a zajistíme prohlídky. Nájemce vybíráme opravdu pečlivě. Máme praxí prověřenou nájemní smlouvu. Pronajímat prostě umíme.

# pronájem bytu # správa nájemního bytu # pronájem bytu bez starosti # kontrola plateb # vyúčtování služeb # drobné opravy # kontrola bytu # nájemní smlouva # předání bytu # fotodokumentace # prodloužení nájmu # zastoupení pronajímatele # asistence při skončení nájmu # převod elektřiny

Technologie

Navrhneme pro Váš objekt vhodné technologické řešení a postaráme se o jeho dodávku, montáž i servis.

mám zájem >

Zabezpečení, kamerové a přístupové systémy

Navrhneme pro Váš objekt optimální systém zabezpečovací techniky, monitorování společných prostor a systémy řízení přístupu do objektu. Zajistíme odbornou montáž i legislativní stránku věci. Staráme se i o následný dlouhodobý servis.

Ohřev vody, vytápění

Zajistíme kompletní dodávku systému topení a ohřevu vody. Počínaje vstupními propočty, návrhem nejvhodnější varianty až po samotnou montáž. Vyřešíme také poruchy plynových kotlů, jejich opravy a pravidelný servis.

Domovní rozvody vody a odpadů, plynu, elektřiny

Pokud stávající rozvody nejsou v nejlepší kondici a uvažujete o výměně stoupaček, můžeme se o ni postarat. Máme odborníky na vodoinstalaci, kanalizaci i plyn, skvělého elektrikáře a partnery pro opravy v neměřených elektrických rozvodech.

PENB - průkaz energetické náročnosti budov

Zajistíme Vám zpracování průkazu energetické náročnosti budov pro splnění zákonné povinnosti při prodeji a pronájmu anebo pokud Váš objekt již podléhá povinnosti mít průkaz zpracovaný.

# zabezpečení domu # kamerový systém # alarm # EZS # vstupní čipy # domovní zvonky # rolety # žaluzie # bezpečnostní dveře # kabeláž # ústřední topení # montáž plynových kotlů # komínové vložky # klimatizace # montáž vodoměrů # stoupačky # rozvody vody # rozvody plynu # PENB

Rekonstrukce

Nabízíme kompletní servis při rekonstrukci bytu a opravách v domě. Od návrhu a veškerou dokumentaci až po realizaci a dozor stavby.
Hlídáme kvalitu materiálů i práce a tvoříme nadčasový design.

mám zájem >

Rekonstrukce bytu na míru

Dodáváme řešení interiérů na míru. Díky našim zkušenostem s pronajímáním víme, na co si dát při rekonstrukci pozor, aby se byt dobře pronajímal. Umíme tvořit univerzální nadčasový design, který osloví správné nájemce ale zajistí v případě potřeby i dobrou prodejnost v budoucnu. Součástí kompletní rekonstrukce od nás je návrh s 3D vizualizací, výběr a dodávka povrchových materiálů, zařizovacích předmětů, spotřebičů a vestavěných truhlářských výrobků, veškeré stavební práce a případně i nákup a montáž nábytku. Je pro nás důležitá atmosféra prostoru, Postaráme se také o veškeré související formality, zpracování projektové dokumentace, získání stavebního povolení a dozor celé realizace.

Opravy společných prostor domu

Zařídíme vše, co budete potřebovat při opravách a rekonstrukcích společných částí domu. Výměnu oken, zateplení fasády, opravu střechy, nové vnitřní omítky a malby nebo opravu všech typů podlah. Pomůžeme Vám naplánovat správný postup a vhodné řešení. Někdy stačí i malá investice aby se dům rozzářil.

# rekonstrukce bytu # nové bytové jádro # opravy v bytě # nová koupelna # nová kuchyňská linka # pokládka podlah # vymalování bytu # nová okna # nová fasáda # zateplení fasády # oprava chodby domu # stavební dozor # stavební povolení # stavební úřad # vizualizace # projektová dokumentace

POPTÁVKA SLUŽEB

Dejte nám vědět, co pro Vás můžeme udělat!

zpět na hlavní stránku >